Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager placówki medycyny estetycznej z j. węgierskim

PREMIUM PRO sp. z o.o.O firmie

4 7004 900 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie od podstaw oddziału salonu medycyny estetycznej

  • Zatrudnienie personelu

  • Ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji i informacji w firmie

  • Współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym

  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy

  • Bieżące prace administracyjne

  • Ścisła współpraca z centralą kliniki w nakreślaniu i wprowadzaniu strategii oraz wsparcie w realizacji działań z zakresu public relations

  • Planowanie, raportowanie i analizowanie wyników sprzedażowych;

Nasze wymagania

  • Znajomości języka węgierskiego i angielskiego

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności

  • Wysokiej kultury osobistej i empatii

  • Kształtowania pozytywnego wizerunku firmy

  • Aktywnej współpracy z innymi zespołami Spółki.

  • Łatwości nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Elokwencji i pogodnego usposobienia

  • Komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Punktualności i dyspozycyjności

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Mile widziane doświadczenie w branży beauty

To oferujemy

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań

  • Stałą pracę na pełen etat w formie umowy

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych

  • Samodzielność w działaniu

  • Wyjazdy służbowe

  • Szerokie możliwości rozwoju oraz udział w szkoleniach gwarantujący rozwój zawodowy