Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1050 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager PR i Marketingu

  • Kraków, Wieliczka, małopolskie
  • Specjalista
  • 30.12.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa OXM zajmująca się tworzeniem unikalnych projektów e-commerce, takich jak największy w Polsce meblowy sklep internetowy Twojemeble.pl, poszukuje kandydata na stanowisko Manager PR i Marketingu w związku z rozwojem działalności oraz wejściem na rynki zagraniczne.

    Miejsce pracy: Kraków, Wieliczka

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie pozytywnego wizerunku firmy oraz kontakt z mediami w Polsce i na rynkach europejskich.

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i wdrażanie strategii PR dla projektu e-commerce w wielu wersjach językowych w całej Europie,
    • koordynacja działania w mediach społecznościowych, event marketing, współpraca z blogerami
      i dziennikarzami,
    • poszukiwanie niestandardowych możliwości budowania wizerunku i ich realizacja,
    • poszukiwanie nowych technologii i testowanie nowych rozwiązań komunikacyjnych, bieżące reagowanie na trendy,
    • koordynacja materiałów video, graficznych i contentu na potrzeby działań social media,
    • budowa i zarządzanie zespołem specjalistów ds. PR w różnych krajach Europy,
    • nawiązywanie i koordynowanie współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz agencjami reklamowymi oraz negocjowaniem warunków współpracy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane PR / dziennikarstwo / marketing),
    • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale PR lub agencji,
    • bardzo dobra znajomość narzędzi typu: Brand24, Google Analytics, Google Trends,
    • bardzo dobra znajomości e-PR i mediów społecznościowych,
    • inicjatywa i zaangażowania,
    • mile widziana znajomość minimum jednego z czterech języków obcych w mowie i piśmie (angielski, niemiecki, czeski, francuski).

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym,
    • możliwość współtworzenia jednych z najlepszych „globalnych” kampanii internetowych,
    • pracę w ciekawym zespole i przyjaznej atmosferze,
    • niemal nieograniczone możliwości rozwoju ,
    • dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych inicjatyw,
    • dobrą lokalizację.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz z oznaczeniem w tytule „Manager PR i Marketingu”

    Prosimy o załączenie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U.nr 133, poz.883)”

    bottom