Ta oferta pracy jest nieaktualna od 604 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager PR i Marketingu

  • Kraków, Wieliczka, małopolskie
  • Specjalista
  • 30.12.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa OXM zajmująca się tworzeniem unikalnych projektów e-commerce, takich jak największy w Polsce meblowy sklep internetowy Twojemeble.pl, poszukuje kandydata na stanowisko Manager PR i Marketingu w związku z rozwojem działalności oraz wejściem na rynki zagraniczne.

Miejsce pracy: Kraków, Wieliczka

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie pozytywnego wizerunku firmy oraz kontakt z mediami w Polsce i na rynkach europejskich.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i wdrażanie strategii PR dla projektu e-commerce w wielu wersjach językowych w całej Europie,
  • koordynacja działania w mediach społecznościowych, event marketing, współpraca z blogerami
    i dziennikarzami,
  • poszukiwanie niestandardowych możliwości budowania wizerunku i ich realizacja,
  • poszukiwanie nowych technologii i testowanie nowych rozwiązań komunikacyjnych, bieżące reagowanie na trendy,
  • koordynacja materiałów video, graficznych i contentu na potrzeby działań social media,
  • budowa i zarządzanie zespołem specjalistów ds. PR w różnych krajach Europy,
  • nawiązywanie i koordynowanie współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz agencjami reklamowymi oraz negocjowaniem warunków współpracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane PR / dziennikarstwo / marketing),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale PR lub agencji,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi typu: Brand24, Google Analytics, Google Trends,
  • bardzo dobra znajomości e-PR i mediów społecznościowych,
  • inicjatywa i zaangażowania,
  • mile widziana znajomość minimum jednego z czterech języków obcych w mowie i piśmie (angielski, niemiecki, czeski, francuski).

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym,
  • możliwość współtworzenia jednych z najlepszych „globalnych” kampanii internetowych,
  • pracę w ciekawym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • niemal nieograniczone możliwości rozwoju ,
  • dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych inicjatyw,
  • dobrą lokalizację.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz z oznaczeniem w tytule „Manager PR i Marketingu”

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U.nr 133, poz.883)”

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się