Manager procesu windykacji wierzytelności zabezpieczonych i korporacyjnych

Asseta S. A.O firmie

Asseta S. A.

Powstańców Śląskich 2

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, wdrażanie, aktualizowanie i optymalizacja strategii windykacyjnych,
  • Nadzór nad poprawnością oraz terminowością realizacji strategii,
  • Analiza danych, raportów, wyników i działań,
  • Raportowanie poziomu wykonania zadań,
  • Opracowanie, wdrożenie i aktualizacja wewnętrznych procedur i norm.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w windykacji (mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku),
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki prawnicze),
  • Bardzo dobra znajomość procesów windykacyjnych dla portfeli korporacyjnych i zabezpieczonych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności,
  • Orientacja na wyniki i konsekwentne dążenie do celu,
  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o pakiet premiowy,
  • Dostęp do dodatkowych benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karnet sportowy,
  • Ambitne zadania i realny wpływ na działalność firmy,
  • Współpraca w partnerskiej atmosferze i z najlepszymi specjalistami w branży,
  • Udział w tworzeniu nowej marki na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata

Jesteśmy nową spółką z branży windykacyjnej. Pomagamy firmom budować ich kapitał dzięki nowoczesnym metodom zarządzania wierzytelnościami, a naszą siłą są doświadczeni i profesjonalni Pracownicy.

Obecnie poszukujemy zaangażowanej, dobrze zorganizowanej oraz odpowiedzialnej osoby na stanowisko Managera procesu windykacji wierzytelności zabezpieczonych i korporacyjnych. Posiadasz doświadczenie w windykacji i chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze? Zapoznaj się z naszym profilem pracodawcy i aplikuj już teraz!

Manager procesu windykacji wierzytelności zabezpieczonych i korporacyjnych, Powstańców Śląskich 2, Krzyki, Wrocław