Oferta pracy

Manager Produkcji

Rockwell AutomationO firmie

Rockwell Automation

Roździeńska 49

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie przyjaznego i bezpiecznego środowiska pracy w podległych obszarach.

  • Zarządzanie produkcją zautomatyzowanych linii produkcyjnych z silnym naciskiem na realizację celów OEE.

  • Identyfikacja analiza wąskich gardeł procesów produkcyjnych.

  • Demonstracja metodologii rozwiązywania problemów w codziennej pracy.

  • Budowanie silnego, regularnego rytmu pracy produkcji oraz kontrola realizacji planów produkcyjnych.

  • Opracowywanie i egzekwowanie zasad i procedur zarządzania zasobami ludzkimi w celu osiągnięcia celów w zakresie produkcji, jakości, obsługi klienta, kosztów i wydajności.

  • Planowanie i zarządzanie budżetem obszarów produkcyjnych.

  • Wdrożenie zasad i procedur procesu produkcyjnego w nowych obszarach (nowe uruchomienia).

  • Ciągłe doskonalenie procesów w obszarze produkcji w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości, obsługi klienta i efektywności.

  • Ścisła współpraca z zespołami wspierającymi (spoza działu operacyjnego - Finansami, HR, Zakupami, Jednostkami Biznesowymi) w celu osiągnięcia krótko, średnio i długoterminowych celów.

  • Wykorzystanie umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych i przywódczych do efektywnego zarządzania podległymi pracownikami.

  • (rozwój pracowników w obszarach kompetencji miękkich i twardych, zachowanie najwyższych standardów etycznych, utrzymanie wysokiego zaangażowania działu produkcji).

  • Wdrażanie polityk i procedur korporacyjnych w podległym obszarze.

  • Wdrażanie filozofii i rozwiązań Lean Industry 4.0 w podległym obszarze.

  • Gra zespołowa -ścisła współpraca z innymi menadżerami funkcyjnymi oraz z zespołem Lean w celu wprowadzania ulepszeń i produktywności w obszarze produkcji.

  • Ciągłe szukanie rozwiązań oraz kompromisów.

Nasze wymagania

  • Minimum 5- letnie doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku.

  • Doświadczenie w zarządzaniu liniami automatycznego montażu.

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy MES.

  • Samodzielność oraz wykazane umiejętności przywódcze.

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników. (100+).

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub menedżerskie).

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, 5S oraz znajomość koncepcji Industry 4.0.

  • Wysokie zdolności przywódcze, decyzyjność i silne zorientowanie na współpracę.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i zmysł optymalizacyjny.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

  • Dobra znajomość programu MS Excel oraz umiejętność analizy danych.

  • Inicjatywa w działaniu oraz umiejętność działania w sytuacjach zmiennych, dynamicznych.

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta LunchPass Sodexo

  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit

  • Premia roczna

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS

  • Premia miesięczna i kwartalna

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy

If you want to be a part of Rockwell Automation, use "Aplikuj" button and send us your CV in English.

Rockwell Automation creates the future.

Create it with us!

We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.