Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager produkcji

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego klienta – Międzynarodowej Firmy z branży Automotive, zlokalizowanej na Dolnym Śląsku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager ProdukcjiNumer ref.: /140/01/2021/KS

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i opracowywanie harmonogramów przebiegu wdrażania akcji usprawniających
  • Nadzór nad realizacją krótko i długoterminowych planów produkcji
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników produkcji w tym kadry kierowniczej, inżynierów (50-150 osób),
  • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy
  • Realizacja KPI według założonego planu
  • Nadzór nad prawidłową realizacją budżetu
  • Budowanie zaangażowania podległego zespołu oraz dbanie o właściwą komunikację i merytoryczne wsparcie zespołu
  • Definiowanie i prowadzenie projektów dotyczących usprawnień i rozwiązań technicznych w celu poprawy efektywności operacyjnej i jakości produktów
  • Prowadzenie oceny technicznej wydajności oraz  opłacalność proponowanych zmian w procesie produkcyjnym.
  • Nadzór nad uruchomieniem nowego sprzętu i maszyn na terenie zakładu, prowadzenie technicznych szkoleń dla pracowników
  • Przygotowanie, wdrożenie i przeprowadzanie testów akceptacyjnych nowego sprzętu 4M
  • Wprowadzenie inicjatyw w zakresie ciągłego doskonalenia, tworzenia celów procesów produkcyjnych i monitoringu wydajności

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Elektronika, Elektryka, Mechatronika, Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Jakością, Mechanika, Chemia, Automatyka i Robotyka lub podobnne)
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w środowisku produkcyjnym, w tym min. 3 letnie doświadczenie w branży automotive
  • Doświadczenie z globalnej firmy w branży baterii do samochodowów elektrycznych będzie ważnym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
  • Bardzo dobra znajomość standardów jakościowych IATF 16494 and VDA 6.3
  • Bardzo dobra znajomość Lean manufacturing; VDA,TPM, obsługa ERP, MS Office; obsługa SAP mile widziana
  • Mile widziana znajomość z zakresu technologii baterii litowo-jonowych
  • Uprawnienia audytora VDA 6.3 będą dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na dwa lata bez okresu próbnego
  • Mnóstwo wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Premia za realizację założonych celów
  • Pakiet relokacyjny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne