Oferta pracy

Manager Produkcji

Domino Executive Search

  • Poznań (okolice), wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
  • rekrutacja zdalna

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej, w związku z rozwojem na polskim rynku oraz powiększeniem obszaru produkcji poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

ZADANIA:

  • Zarządzanie całością produkcji w Zakładzie
  • Organizacja i optymalizacja procesów
  • Monitorowanie wskaźników produkcyjnych
  • Zapewnienie optymalnej wydajności produkcji
  • Odpowiedzialność za jakość, Utrzymanie Ruchu, BHP
  • Wdrażanie nowych rozwiązań
  • Raportowanie do Zarządu i do Grupy

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Doświadczenie w optymalizacji produkcji oraz w zarządzaniu projektami

OFERTA:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej strukturze
  • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne