Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Produkcji

GEMINI HRM CONSULTING BARBARA KOZARO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Kierownik

GEMINI HRM Consulting to firma zajmująca się doradztwem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, tworzenia polityki personalnej, tworzenia i dostosowywania procesów kadrowych do aktualnych standardów.

Dla swojego Klienta, lidera w swojej branży zlokalizowanego na terenie śląska, poszukujemy:

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie strategii organizacji działu i zarządzania procesami produkcji oraz podnoszenie ich efektywności,
  • Organizacja i optymalizacja pracy zespołu,
  • Nadzór nad realizacją planu produkcji, w tym zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów i wydajności produkcji, kosztów, jakości, dostaw i bezpieczeństwa,
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów dotyczących produkcji przy stałym rozwoju technologii i wdrażaniu nowych produktów,
  • Współpraca w zakresie wdrażania nowych technologii, nowych uruchomień i nowych produktów,
  • Współpraca z działami wsparcia produkcji w celu zapewnienia, że ​​wszystkie obszary są zgodne z wewnętrznymi standardami jakości i wymaganiami klienta,
  • Określanie budżetu produkcji i kontrola realizacji jego założeń,
  • Zapewnienie skutecznego przywództwa zgodnie z wartościami firmy,
  • Utrzymanie wysokich standardów jakości i BHP.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją - mile widziane w branży FMCG,
  • Nastawienie na cel oraz umiejętność analizowania danych i rozwiązywania problemów,
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją w oparciu o Lean Management oraz doświadczenie w ich praktycznym wdrażaniu,
  • Umiejętność budowania silnego i sprawnego zespołu,
  • Cechy przywódcze, samodzielność i duża decyzyjność przy jednoczesnym poczuciu biznesowej odpowiedzialności,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, umiejętność pracy w organizacji właścicielskiej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem i kosztami produkcji,
  • Mile widziana znajomość metodyki zarządzania projektami,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Samodzielne  zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu),
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Rozwój kompetencji merytorycznych i menedżerskich,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne