Logo Pracuj.pl

Manager Produkcji

AQUASTONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Śrem
    Śrem, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • Nadzór nad przestrzeganiem norm i wymagań BHP w zakładzie pracy
  • Odpowiedzialność za terminową realizację planu produkcji
  • Planowanie i przygotowywanie mocy produkcyjnych na podstawie prognoz zamówień i historii sprzedaży
  • Raportowanie kluczowych wskaźników produkcyjnych (efektywności, produktywności, odpadu, itp.)
  • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja produkcji zgodnie z filozofią lean manufacturing
  • Współpraca z innymi działami okołoprodukcyjnymi
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie (z udokumentowanym doświadczeniem na podobnym stanowisku)
  • Mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych
  • Zdolności analityczne i podstawy wiedzy ekonomicznej
  • Skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dokładność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia uzależniona od uzyskiwanych wyników
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji, awansu i realny wpływ na rozwój firmy
  • Pełne wdrożenie pod okiem naszych ekspertów
  • Zgrany i przyjazny zespół

AQUASTONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aquastone to polska firma produkująca ekskluzywne wanny i umywalki z kompozytu kamiennego. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowisku: Manager Produkcji.

Praca stacjonarna w okolicy Kościan/Śrem.

Manager Produkcji, Śrem