Logo Pracuj.pl

Manager Produktu (Efektywność Energetyczna i OZE)

Veolia Energia PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie specyfikacji, ofert produktowych i wykonawczych dla Handlowców Veolia z zakresu efektywności energetycznej i OZE (PV), (pakiety produktowe, narzędzia kalkulacyjne, szablony kontraktów, finansowanie
  • przygotowywanie ofert handlowych w ramach przetargów i postępowań ofertowych,
  • weryfikacja projektów i/lub opracowywanie koncepcji technicznych,
  • weryfikacja możliwości posadowienia instalacji fotowoltaicznej u Klientów pozyskiwanych przez sieć sprzedaży Grupy Veolia,
  • weryfikacja techniczna ofert rynkowych w zakresie komponentów technicznych,
  • wsparcie sieci sprzedaży w aspektach technicznych i biznesowych rozwiązań związanych z efektywnością energetyczną i OZE,
  • prowadzenie warsztatów techniczno-biznesowych dla sieci sprzedaży Spółki,
  • wdrażanie nowych produktów w obszarze efektywności energetycznej i OZE, analizowanie ofert konkurencji
  • nadzór nad kontraktami z dostawcami rozwiązań z zakresu efektywności energetycznej i OZE,
  • poszukiwanie nowych inwestorów dla finansowania efektywności energetycznej i OZE

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w branży efektywności energetycznej i OZE,
  • znajomość programów służących do planowania instalacji fotowoltaicznych,
  • doświadczenie w przygotowaniu ofert w postępowaniach przetargowych,
  • dobra znajomość rynku urządzeń oraz produktów,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • mile widziana znajomość narzędzi Google.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Aktualne oferty pracodawcy
2022/201/z

Manager Produktu (Efektywność Energetyczna i OZE), Warszawa