Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Produktu

Polmar Profil Sp. z o.o.

5 20011 200 brutto / mies.
  • Lubliniec

    Lubliniec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Stanowisko: Manager Produktu

Miejsce pracy: Lubliniec (pow. lubliniecki)

Kod ogłoszenia: MP 9/2020

Ilość etatów: 1

Zatrudnimy kreatywną osobę na stanowisko Managera Produktu.

Zadania:

• rozwijanie sprzedaży produktów powierzonej marki,

• budowanie relacji z klientami z Polski i zagranicy,

• pozyskiwanie nowych klientów,

• udział w targach międzynarodowych,

• dokonywanie wycen produktów oraz wystawianie ofert handlowych i

dokumentów sprzedaży w oparciu o standardy firmy i potrzeby klienta,

• kreowanie materiałów marketingowych wspomagających sprzedaż,

• sprzedaż, negocjacje i obsługa logistyczna,

• obsługa posprzedażowa,

• doradztwo techniczne w wybranym zakresie produktowym,

• dbanie o wizerunek powierzonej marki produktowej.

Nasze wymagania

• wysoka samodzielność na stanowisku pracy,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,

• znajomość obsługi programów typu CRM,

• znajomość obsługi społecznościowych narzędzi marketingowych typu LinkedIn, Facebook,

• wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki techniczne)

• praktyka marketingowa i handlowa,

• prawo jazdy kat. B,

• gotowość do podnóży służbowych.

To oferujemy

• pracę na pełen etat w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie uzależnione od osiągniętych wyników

• szkolenia produktowe

• przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zaplecza technicznego

możliwość dalszego kształcenia i

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.