Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Produktu OZE

VAILLANT SAUNIER DUVAL SP. z o.o.O firmie

VAILLANT SAUNIER DUVAL SP. z o.o.

1 Sierpnia 6A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz i planów rozwojowych dla marek Vaillant i Saunier Duval

  • Opracowywanie strategii rozwojowych i wdrożenie produktów na rynek

  • Obsługa bieżących spraw dotyczących produktów

  • Monitoring rynku, analiza sprzedaży, planowanie produkcji

  • Aktualizowanie baz danych produktów OZE

  • Opracowywanie eksperckich artykułów techniczno-marketingowych

  • Współpraca z centralą firmy w zakresie rozwoju i wdrażania produktów

Nasze wymagania

  • Wysoki poziom wiedzy produktowej, technicznej, branży OZE w szczególności pompy ciepła i PV

  • Znajomość regulacji prawnych: Dyrektywy Europejskie ErP, EPBD, ELD, Prawo budowlane, Warunków Technicznych dla budynków oraz norm technicznych

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole

  • Samodzielność i dobra organizacji pracy

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Kreatywność i inicjatywa

  • Znajomość narzędzi Jira, Confluence

To oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w renomowanej i stabilnej firmie

  • Przyjazne środowisko pracy

  • W relacji przełożony - pracownik - jasne określenie celów, zadań i wyzwań

  • Wsparcie ekspertów w czasie wdrożenia i dalszego rozwoju

  • Szkolenia poszerzające wiedzę techniczną z zakresu oferowanych urządzeń, systemów grzewczych

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach międzynarodowych

  • Elastyczny czas pracy (8-9/16-17)

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport oraz możliwość korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

W trosce o lepszy klimat wewnątrz każdego domu i w otaczającym go środowisku. To nasza wizja. Dążymy do tego jako światowy lider w dziedzinie ogrzewania i przygotowania ciepłej wody z innowacyjnymi, przyjaznymi dla środowiska technologiami i energią ponad 12 000 pracowników w ponad 20 krajach. Zaufało nam 30 milionów klientów na całym świecie. Zmieniaj świat, kierując swoją karierą: dołącz do Vaillant Group

Przewiń do profilu firmy