Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Produktu

  • świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z kapitałem holenderskim, będącą liderem w swojej branży. Rozwój naszej działalności powoduje, iż poszukujemy osób, które po przeszkoleniu będą pełniły samodzielną pracę na wymienionym stanowisku. Tworzymy zgrany zespół pasjonatów, do którego chętnie przyjmiemy osoby chcące się rozwijać w stabilnej i profesjonalnej firmie.

    Twoje zadania:

    • realizacja planów sprzedaży
    • budowanie dobrych relacji z klientami i innymi uczestnikami rynku
    • regularne badanie rynku
    • nadzór i wsparcie w realizacji projektów
    • prawidłowe prowadzenie dokumentacji
    • godne reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych
    • dbałość o dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne lub techniczne)
    • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej lub innej technicznej
    • wysoka komunikatywność, samodzielność, terminowość (umiejętność zarządzania własnym czasem w pracy), wysoka kultura osobista
    • umiejętność współpracy i nawiązywania kontaktów
    • zdolność analitycznego myślenia, inicjatywa, zaangażowanie i przedsiębiorczość
    • umiejętność obsługi MS Office
    • prawo jazdy kat. B (czynne)

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pełen pakiet szkoleń
    • wszechstronne możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu
    • swobodę pracy i samodzielność
    • narzędzia pracy
    • ciekawą pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
    • zachodnie standardy pracy i podejście do pracownika

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w e-mailu oraz CV następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”