Oferta pracy

Manager Produktu OZE

VEOLIA ENERGIA POLSKAO firmie

VEOLIA ENERGIA POLSKA

Puławska 2

Warszawa

poszukuje kandydatów na stanowisko

ZADANIA:

  • tworzenie specyfikacji, ofert produktowych i wykonawczych dla Handlowców Veolia z zakresu fotowoltaiki (PV),
  • przygotowywanie ofert handlowych PV w ramach przetargów i postępowań ofertowych,
  • wykonywanie audytów technicznych/wizji lokalnych związanych z planowaną budową PV,
  • wsparcie sieci sprzedaży w aspektach technicznych i biznesowych rozwiązań związanych z PV,
  • prowadzenie warsztatów techniczno-biznesowych dla sieci sprzedaży Spółki,
  • wdrażanie nowych produktów w obszarze PV,
  • Analizowanie ofert konkurencji,
  • Nadzór nad kontraktami z dostawcami rozwiązań z zakresu PV,
  • Poszukiwanie nowych inwestorów dla finansowania PV,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej,
  • doświadczenie na stanowisku managera produktu, doradcy techniczno - handlowego,
  • znajomość programów służących do planowania instalacji fotowoltaicznych,
  • doświadczenie w przygotowaniu ofert w postępowaniach przetargowych,
  • dobra znajomość rynku urządzeń, produktów oraz elementów składowych instalacji fotowoltaicznych,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne