Oferta pracy

Manager Produktu w Zespole Zarządzania Produktami

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Stanisława Żaryna 2A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach wdrażających nowe produkty i usługi oraz usprawnienie obecnych produktów i procesów

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju produktu, w szczególności analiza trendów rynkowych, konkurencji i potrzeb Klientów w zakresie produktu leasingu

  • Udział w procesie kształtowania polityki cenowej, w tym analiza trendów rynkowych, konkurencji i potrzeb Klientów

  • Udział w prowadzonych przez Spółkę dedykowanych kampaniach sprzedażowych

  • Przeprowadzenie szkolenia dla sieci sprzedaży w zakresie wdrażania nowych produktów i usług

Nasze wymagania

  • Wszechstronna i praktyczna wiedza na temat procesu zawierania umowy leasingu

  • Znajomość zagadnień prawno-podatkowych z zakresu leasingu

  • Wiedza z obszaru marketingu i analizy danych

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • Skrupulatność, dokładność, dobra organizacja pracy, pomysłowość w poszukiwaniu rozwiązań i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Dobra znajomość MsExcel i VBA będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Środowisko sprzyjające zdobywaniu i rozwijaniu nowych kompetencji

  • Wsparcie doświadczonych ekspertów

  • Umowę o pracę wraz z opieką medyczną

  • Dogodną lokalizację biura – okolice Pól Mokotowskich

  • Pracę wśród ludzi, dla których kluczowymi wartościami są: szacunek, budowanie zaufania, rozwój kompetencji, efektywność i odpowiedzialność.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • szkolenia

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferuje profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy

Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań oraz nowych doświadczeń

Nie obawiaj się zmian!

Jeżeli czujesz, że przyszedł na nie czas to zapraszamy :)