Logo Pracuj.pl

Manager Produktu (WMS)

AuchanO firmie

  • Piaseczno, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Auchan

Puławska 46

Piaseczno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie obsługi narzędzi informatycznych od strony potrzeb funkcjonalnych i biznesowych, oraz wparcie merytoryczne z zakresu użytkowania systemu dla właścicieli procesów biznesowych,
  • Zapewnienie ciągłości w doskonaleniu narzędzia, aby nie doprowadzić do długu technologicznego,
  • Zapewnienie dostępu do wiedzy z zakresu narzędzia dla użytkowników, jest wsparciem merytorycznym dla supportu IT w obszarach funkcjonalnych narzędzia.
  • Zapewnienie odpowiedniej struktury key userów narzędzia, jako ekspertów w poszczególnych obszarach,
  • Zapewnia parametryzację biznesową narzędzia,
  • Określa zakresy dostępu do funkcjonalności w narzędziu na bazie procesów biznesowych i zakresu zadań na danym stanowisk,
  • Odpowiada za budżet utrzymania narzędzia,
  • Pozostaje w stałej współpracy z key userami obszaru,
  • Zbiera potrzeby ewolucji od key usererów i użytkowników i prowadzi ich rejestr
  • Analizuje trendy rynkowe,
  • Wskazuje potrzebę rozwoju lub modyfikacji funkcjonalności do zespołu developerskiego
  • Współpracuje z właścicielem biznesowym procesów nad doskonaleniem procesów w obszarach danego narzędzia,
  • Przygotowuje i aktualizuje instrukcje i dokumentację narzędzia,
  • Przygotowuje budżet dla rozwoju narzędzia,
  • Przeprowadza proces aktualizacji (nowa wersja) wraz z przygotowaniem scenariuszy testowych,
  • Przeprowadza testy kontrolne narzędzia,
  • Przeprowadza szkolenia dla key userów,
  • Opiniuje i redaguje materiały szkoleniowe,
  • Gromadzi potrzeby szkoleniowe,
  • Aktualizacje materiały szkoleniowe razem z key usreami,
  • Definiuje zakresy szkoleń dostosowane do stanowiska,
  • Jest w stałej komunikacji z działem support stanowi 3 linie wsparcia od strony biznesu i funkcjonalności ( support, key user, product owner),
  • Przeprowadza ankiety satysfakcji i znajomości narzędzia,
  • Dostarcza bieżącą komunikację na temat narzędzia.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Manager Produktu, Manager Projektu, Product Owner lub w roli Key Usera,
  • Wykształcenie średnie , kierunek preferowany: techniczny, analityczny ekonomiczny, zarządzanie projektami, informatyka,
  • Zrozumienie zasad funkcjonowania nowoczesnego rynku omnichannel w zakresie sprzedaży/dystrybucji,
  • Wysoki poziomu umiejętności komunikacji zarówno wewnątrz organizacji jak i z partnerami zewnętrznymi,
  • Ciekawość i chęć uczenia się,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego (B2)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy
  • Plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan na kartę Skarbonka
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz)
  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, możliwość otrzymania bezzwrotnej zapomogi)
  • Dofinansowanie posiłków
  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto
  • Akcjonariat pracowniczy,
  • Rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, zdalny dostęp do platformy e-learningowej)
  • Rozwój zawodowy (udział w rekrutacjach wewnętrznych)
  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)
  • Wolontariat w godzinach pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • bony towarowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • wolontariat w godzinach pracy
  • akcjonariat pracowniczy
  • dofinansowanie do posiłków

Manager Produktu (WMS), Puławska 46, Piaseczno