Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager projektów edukacyjnych w dziale marketingu

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Wolisz budować klasyczny biznes nastawiony wyłącznie na zysk, czy razem z nami zmieniać świat?

My zmieniamy go codziennie, budując lepszą edukację.

Codziennie zadajemy sobie pytanie: czy nasza praca zmienia na lepsze świat nauczycieli i uczniów.

Szukamy osób, które w swojej pracy kierują się potrzebami klientów, potrafią projektować rozwiązania i zwinnie prowadzić projekty.

Managera projektów edukacyjnych w dziale marketingu

Szukamy osoby, która:

  • wierzy, że edukacja jest kluczowym elementem rozwoju i zmienia nas wszystkich na lepsze
  • jest zorientowana na potrzeby klientów
  • ma doświadczenie w marketingu – w planowaniu i koordynowaniu projektów
  • jest samodzielna i bardzo dobrze zorganizowana
  • lubi działania wymagające inicjatywy oraz szuka nowych rozwiązań
  • potrafi analizować i wyciągać wnioski
  • dobrze rozumie procesy biznesowe
  • wykorzystuje potencjał nowych technologii
  • jest dojrzała i nastawiona na współpracę

Jakie zadania na Ciebie czekają?

– kompleksowe zarządzanie projektem, a w tym:

  • projektowanie produktów
  • zarządzanie harmonogramem i budżetem projektu
  • prowadzenie komunikacji (online i offline)
  • koordynacja kampanii (online i offline)
  • zarządzanie stronami www projektu
  • raportowanie i analiza prowadzonych działań
  • rozwój projektów

Mile widziane doświadczenie:

  • w tworzeniu treści (haseł, krótkich tekstów, artykułów, e-maili)
  • we współpracy przy budowie stron i rozwiązań online
  • we współpracy w tworzeniu skryptów rozmów z klientem
Jeśli podoba Ci się to, co właśnie czytasz i masz wrażenie, że piszemy o Tobie, wyślij swoje CV

Czego możesz się spodziewać?

  • pracy na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub B2B – to zależy od Ciebie!
  • doświadczonej i uznanej na rynku firmy, która wspiera kreatywność i samodzielność
  • udziału w dużych i ważnych dla edukacji projektach współtworzonych z najlepszymi nauczycielami w Polsce
  • dobrej atmosfery i zgranego, kreatywnego zespołu, który dużo żartuje i jada wspólnie obiady!
  • pracy w trybie stacjonarnym lub zdalnym

Ogłoszenie archiwalne