Oferta pracy

Manager Projektów Energetycznych

Grupa GPECO firmie

Grupa GPEC

Brzozowa 8

Gdańsk

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.

www.grupagpec.pl

  • w TOP 10 największych inwestorów na Pomorzu
  • 500
    pracowników
  • 20 benefitów pracowniczych
Manager Projektów EnergetycznychNumer ref.: Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:

  • opracowywanie rozwiązań dla Klientów Biznesowych w obszarze infrastruktury energetycznej
  • inicjowanie i prowadzenie projektów energetycznych
  • kompleksowa koordynacja realizowanych projektów
  • nadzór i koordynacja pracy zespołu inżynierów

Nasze oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów energetycznych (mile widziane fotowoltaika lub ESCO)
  • wyższe wykształcenie inżynierskie (mile widziana energetyka)
  • znajomość procesu inwestycyjnego
  • znajomość uwarunkowań prawnych oraz przepisów branżowych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność oraz nastawienie na efekt

Oferujemy:

  • możliwość realizacji ciekawych projektów energetycznych
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe 4 dni urlopu
  • opiekę medyczną
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, bezpłatny dostęp do basenów)

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.
Na Twoje CV czekamy do 19.12.2020r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy