Oferta pracy

Manager Projektów - Fotowoltaika

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 godzin temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Kierownik

R.Power jest liderem sektora fotowoltaicznego w Polsce z 20% udziałem w rynku – jedna na pięć instalacji elektrowni słonecznych oddanych do użytku w Polsce była rozwijana przez R.Power. Obecnie R.Power posiada portfel elektrowni fotowoltaicznych o mocy 800 MWp w fazie rozwoju na terenie całej Polski, stale poszerzając bazę projektów. R.Power działa w całym łańcuchu wartości rynku fotowoltaicznego, w tym w projektach, inwestycjach, doradztwie inżynieryjnym, budownictwie (EPC) i świadczeniu usług obsługi (O&M) istniejących elektrowni fotowoltaicznych.

Miejsce pracy: Warszawa (biuro przy ul. Puławskiej 2) / cała Polska – lokalizacje budów

Do rekrutacji zapraszamy przede wszystkim osoby z ugruntowaną wiedzą oraz doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Doceniamy specjalistów/-tki z branży i oferujemy wysokie wynagrodzenie za zaangażowanie, kwalifikacje oraz osiągane wyniki. Jeśli zatem jesteś specjalistą/-ką w tym zakresie – zapraszamy do aplikowania.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad budową portfela 1 MW elektrowni fotowoltaicznych na terenie Polski,
  • Tworzenie przedmiarów i harmonogramów realizacji inwestycji,
  • Aktywna współpraca z firmami wykonawczymi i ich kierownikami robót,
  • Bieżąca kontrola prowadzonych przez spółkę inwestycji elektrowni fotowoltaicznych i nadzór nad generalnymi wykonawcami budowy elektrowni.

Wymagania:

  • Znajomość aspektów realizacji prac budowlanych dla elektrowni fotowoltaicznych,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość oprogramowania Auto-Cad oraz pakietu Ms Office (Norma PRO – mile widziana),
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi oraz pełnienia nadzoru inwestorskiego,
  • Uprawnienia SEP „D” i „E” powyżej 1kV,
  • Znajomość procesów administracyjnych związanych z realizacją inwestycji OZE,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna, dobra organizacja pracy,
  • Sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność wyjazdowa (praca w delegacji 3-4 dni w ciągu tygodnia).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce,
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy, w tym również przy inwestycjach na zagranicznych rynkach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy