Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Projektów

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    iNCO Sp. z o.o.

    iNCO Sp. z o.o. powstała w 1999 r. jako usługodawca spółki Bundesdruckerei GmbH w celu przetwarzania dokumentów patentowych i do dziś jest jej spółką córką. Obecnie jesteśmy kompetentnym wykonawcą usług w dziedzinie cyfrowej archiwizacji. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu wsparcia technicznego klientów niemieckich.

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
    Region: lubuskie
    Numer referencyjny: SM2017

    Główne zadania:

    • zarządzanie projektem/ami,
    • planowanie i organizacja pracy przypisanego zespołu,
    • definiowanie zadań do wykonania w ramach projektu,
    • definiowanie i monitorowanie kluczowych parametrów projektu,
    • identyfikowanie, ocena i zarządzanie ryzykiem projektu,
    • ustalanie priorytetów zadań,
    • przygotowywanie dokumentacji do projektów (PL/DE).

    Oczekujemy:

    • co najmniej rocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów IT (lub w obszarze nowych technologii),
    • wyższego wykształcenia kierunkowego,
    • dobrej znajomości języka niemieckiego (w mowie i w piśmie) - praca z klientem niemieckim,
    • zacięcia technicznego i umiejętności odnalezienia się w świecie nowych technologii,
    • analitycznego podejścia/myślenia,
    • gotowości do wyjazdów służbowych (na terenie Niemiec),
    • asertywności w prowadzeniu zespołu/zespołów.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze pracy,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności,
    • wsparcie w realizacji zadań i celów,
    • prywatną opiekę zdrowotną,
    • program MultiSport (karty sportowe).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez iNCO Sp. z o.o. z siedzibą w Wawrowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest iNCO Sp. z o.o. z siedzibą w Wawrowie przy ul. Wawrów 90. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.