Manager Projektów Medycznych

epruf S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

epruf S.A.

Zbąszyńska 3

Łódź

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Dostaniesz pod swoje skrzydła Projekt Zdalnej Opieki Medycznej. Twoim zadaniem będzie doprowadzić go do założonych efektów biznesowych – z pomocą zespołów epruf. Nie pracujemy w jednej metodologii, projekty i ich założenia szybko się zmieniają, panuje twórczy chaos, który nie zawsze uda Ci się wrzucić w harmonogram 😊, ale będziesz odpowiedzialny za:

  • nadzór nad projektem zarówno od strony biznesowej jak i realizacji zadań
  • analiza rynku, rozwiązań oraz ciągłe poszukiwanie nowości, ulepszeń
  • aktywne działanie w obszarze zarządzania produktem i związanymi z nim usługami – dbanie o ich rozwój i sprzedaż
  • przygotowanie planu działania i monitorowanie postępów prac zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz budżetem
  • dbanie o propacjencki rozwój projektu
  • dbanie o optymalizację pracy lekarzy i farmaceutów – wiemy jak cenny jest ich czas
  • zarządzanie pracą i weryfikacja wyników członków zespołu projektowego
  • współpracę z partnerami zewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektu (przychodnie, apteki, dostawcy oprogramowania)
  • rekrutację specjalistów z obszaru medycyny i farmacji
  • nie obawiaj się rekrutujemy zdalnie i zdalnie prowadzimy onboarding!

Idealny kandydat:

  • posiada doświadczenie w pracy przy projektach medycznych – współpraca z lekarzami, farmaceutami
  • posiada wiedzę na temat funkcjonowania rynku medycznego i telemedycznego
  • potrafi myśleć strategicznie, uwzględniając otoczenie i zmienne wymagania biznesu
  • bierze zmiany – jak byka za rogi – zamiast problemów widzi wyzwania
  • jest nastawiony na cel
  • jest innowacyjny i otwarty na realizowanie projektów od A do Z
  • potrafi efektywnie działać w szybko zmieniającym się środowisku
  • interesuje się nowymi technologiami kręci go wdrażanie nowych rozwiązań
A dodatkowo:
  • JEST NASTAWIONY NA ROZWÓJ
  • LUBI TO, CO ROBI
  • JEST GOTOWY DO PRACY ZESPOŁOWEJ
  • SZANUJE RÓŻNORODNOŚĆ
  • JEST RZETELNY
  • WYKAZUJE INICJATYWĘ

Oferujemy:

  • realny wpływ na kreowanie
  • biznesu firmy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • wyzwania, możliwości realizacji
  • własnych pomysłów
  • możliwość dalszego rozwoju

o epruf

epruf s.a. to inkubator projektów zdrowotnych. Należymy do Pelion S.A. – największej grupy kapitałowej w obszarze ochrony zdrowia w Polsce. Pomagamy zmniejszać wydatki pacjentów na leki – już ponad 650 000 pacjentów posiada ubezpieczenie lekowe. Współpracujemy z co drugą apteką w Polsce.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy