Logo Pracuj.pl

Manager Projektów

Oksydan Sp. z.o.oO firmie

5 000–15 000
brutto / mies.
  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Manager projektów pozyskuje do współpracy w zakresie firmowych rozwiązań technicznych biura projektowe. Nadzoruje etap oferowania oraz negocjuje warunki handlowe z wykonawcą lub inwestorem. Jest rozliczany z pozyskanych inwestycji na etapie projektowym oraz finalnie ze sprzedaży na powierzonym terenie. Obszar działania to najczęściej województwo. Niezbędne są podróże służbowe oraz częsty kontakt telefoniczny.

Bardziej szczegółowo:

- Pozyskiwanie nowych inwestycji na etapie projektowym,

- Intensywna współpraca z biurami projektowymi w zakresie promocji firmowych rozwiązań technicznych,

- Nadzór nad projektami i kontakty z firmami wykonawczymi,

- Budowanie wizerunku firmy na zarządzanym terenie,

- Doradztwo techniczne z zakresu oferowanych urządzeń i rozwiązań technicznych,

- Dokonywanie bieżących analiz i raportów w CRM.

Podział czasu pracy

80%

Praca w terenie

20%

praca biurowa

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z biurami projektowymi.
  • Gotowość do pracy w terenie.
  • Wysoka samodzielność.
  • Silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Umiejętność kształtowania własnego czasu pracy,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: Inżynieria Środowiska).
  • Obsługa CRM

To oferujemy

  • współpracę z rzetelną i dynamiczną firmą,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • gruntowne przeszkolenie z wiedzy dotyczącej branży wodno-kanalizacyjnej,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • fundusz reprezentacyjny,
  • samochód do dyspozycji,
  • wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami.
  • Premię powitalną za doświadczenie zdobyte w konkurencyjnej firmie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • jeden krótszy dzień pracy

Firma OKSYDAN Sp. z o.o. jest polskim producentem urządzeń związanych z ochroną środowiska naturalnego, gospodarką wodno-ściekową i podczyszczaniem ścieków. Dostarczamy systemy retencyjne, układy podczyszczające ścieki deszczowe oraz armaturę regulacyjną. W ofercie posiadamy również układy do neutralizacji ścieków przemysłowych i technologicznych. Kadrę tworzą doświadczeni inżynierowie oraz energiczny zespół handlowy.

Manager Projektów, pomorskie