Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Projektów Wydawniczych - Redaktor Nabywający

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym i najprężniej działającym wydawnictwem na polskim rynku.

    Dumni jesteśmy z naszej historii i jednocześnie z dużą odwagą oraz zaangażowaniem patrzymy w przyszłość. Stale się rozwijamy, przygotowując nowe projekty, używając nowych narzędzi, jednak największym naszym kapitałem są WYJĄTKOWI LUDZIE, którzy tworzą SIW ZNAK.

    Obecnie chcielibyśmy poszerzyć nasze grono o:

    MANAGERA PROJEKTÓW WYDAWNICZYCH
    (REDAKTOR NABYWAJĄCY W DZIALE LITERATURY PIĘKNEJ)
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref.: Z1/EC/1/2017

    Cele i zadania:

    • budowanie planu wydawniczego poprzez kreowanie książek, serii, autorów;
    • inicjowanie projektów wydawniczych, kontakt z agentami literackimi (polskimi i zagranicznymi), autorami;
    • koordynacja i organizacja prac związanych z realizacją projektów wydawniczych z działu literatury popularnej, literatury pięknej, biografii, poezji i innych;
    • dobór współpracowników, nadzór nad  wykonaniem powierzonych im zadań (jakość, terminowość);
    • kontrola budżetów, kalkulowanie projektów;
    • negocjowanie umów;
    • współpraca z pozostałymi działami w firmie (grafikami, tłumaczami, korektorami, adiustatorami, fotoedytorami, itp.).

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe;
    • min. dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów wydawniczych (mile widziana udokumentowana lista projektów);
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i zarządzania budżetem;
    • ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne;
    • umiejętność pracy zespołowej;
    • odpowiedzialność i samodzielność;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office.

    Atutem będzie:

    • znajomość rynku księgarskiego, zmieniających się trendów i zjawisk czytelniczych w kategorii literatura piękna, popularna, biografie;
    • znajomość programów graficznych;
    • doświadczenie w pracy z tekstem;
    • znajomość dodatkowego języka.

    Oferujemy:

    • możliwość współtworzenia oferty wydawniczej jednego z największych wydawnictw w Polsce;
    • możliwość realizacji ciekawych i ambitnych projektów;
    • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego w branży wydawniczej;
    • pracę z wybitnymi osobowościami, nazwiskami z pierwszych stron gazet;
    • stabilne warunki pracy i dogodną formę współpracy;
    • pracę na najnowszych rozwiązaniach z najlepszymi specjalistami w branży;
    • przyjazną przestrzeń pracy – lokalizacja w centrum Krakowa.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.