Ta oferta pracy jest nieaktualna od 448 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager projektu / asystent wykonawczy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 30.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Do nowo powstającego projektu, indoor amusement park, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zarządzanie- od momentu tworzenia koncepcji, poprzez nadzór operacyjny w trakcie realizacji inwestycji- po dbanie o utrzymanie i rozwój powstałego obiektu.

    Region: łódzkie

    Opis stanowiska:

    • Aktywny udział w tworzeniu koncepcji i planów rozwoju obiektu,
    • zarządzanie operacyjne w trakcie realizacji inwestycji,
    • dbanie o utrzymanie i rozwój oferty obiektu,
    • raportowanie do zarządu firmy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży parków rozrywki lub parków tematycznych,
    • doświadczenie w zarządzaniu projektem inwestycyjnym,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Dynamiczną pracę pełną wyzwań,
    • stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym,
    • możliwość rozwoju,
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej