Oferta pracy

Manager Projektu (branża budowlana)

CUBATO Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator
CUBATO Sp. z o.o. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Posiadamy własną wytwórnię konstrukcji stalowych, specjalizujemy się w realizacjach dla szeroko rozumianej branży spożywczej.
Nieustanny i dynamiczny rozwój firmy gwarantuje naszym pracownikom zdobycie cennego doświadczenia oraz szerokie perspektywy zawodowe.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy profesjonalnie przygotowanych kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • pozyskanie inwestycji w zakresie generalnego wykonawstwa/ negocjacje
  • pozyskiwanie dostawców materiałów, sprzętu i wykonawców usług ,
  • koordynacja i zarządzanie zespołami projektowymi i podwykonawcami
  • przygotowanie zestawień ofert dla prowadzonych procesów wraz z rekomendacją wyboru wykonawcy,
  • prowadzenie nadzoru nad jakością, kompletnością oraz zgodnością realizowanej inwestycji budowlanej z podpisanymi umowami i obowiązującymi przepisami,
  • skuteczne i precyzyjne komunikowanie istotnych informacji dotyczących projektów
  • osiągnięcie założonych celów jakościowych, ekonomicznych i terminowych.
  • analiza, planowanie, organizacja i kontrola prac na wszystkich etapach realizacji projektu w tym zarządzanie dokumentacją projektową
  • nadzór nad realizacją projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem – rozliczenie projektu

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenia wyższego, technicznego o profilu budowlanym,
  • doświadczenie w kierowaniu projektami o wartości min. 5 mln PLN (minimum 2 lata),
  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania Inwestycji oraz koordynacji prac budowlanych,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu wykonawców robót,
  • doświadczenie w ofertowaniu i negocjacjach,
  • znajomość zasad przebiegu i organizacji procesu inwestycyjnego oraz zasad zarządzania projektami,
  • znajomość nowoczesnych systemów i technologii budowlanych,
  • umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach w organizacji i z różnych obszarów.

Cv oraz list motywacyjny proszę wysyłać klikając w przycisk Aplikuj:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy