Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager sprzedaży - energia odnawialna

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

  • Brzeg, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

 Dla naszego klienta- firmy handlowo- transportowej,  działającej w branży paliwowej, z uznaną  i rozpoznawalną marką na lokalnym rynku, poszerzającej swoją działalność o obszar fotowoltaiki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja realizacji projektu od kontaktu z klientem, opracowania oferty, przez przygotowanie koncepcji instalacji, wykonanie i monitorowanie realizacji
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz firm podwykonawczych
  • Przygotowanie dokumentacji instalacji oraz dokumentacji wymaganej do zgłoszenia u operatora sieci
  • Przygotowanie zestawienia materiałów potrzebnych do realizacji projektu
  • Doradztwo techniczne dla klientów
  • Nadzór nad etapem wykonawczym projektu - kontrola zgodności projektu z wykonaniem
  • Kontrola procesu uruchomienia instalacji
  • Monitoring poprawności działania instalacji
  • Obsługa procesu gwarancyjnego

Wymagania:

  • Nastawienie na cel i myślenie biznesowe
  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej lub budowlanej lub elektrycznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia UDT, SEP
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów do projektowania instalacji
  • Wyobraźnia przestrzenna i zdolności techniczne
  • Umiejętności organizacji pracy i planowania

Oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B
  • Rozsądna podstawa wynagrodzenia plus korzystny system premiowy
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Pracę w rodzinnej firmie z tradycjami i ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku
  • Wdrożenie przez osobę z doświadczeniem w branży fotowoltaicznej
  • Możliwość tworzenia struktur działu

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

KRAZ: 6257

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Natalia Kotas-Rippel
tel. 512 496 759

Ogłoszenie archiwalne