Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Projektu Ekspansji Powierzchni Magazynowych

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-07-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Savills, międzynarodowa firma doradcza działająca na rynku nieruchomości, notowana na giełdzie w Londynie, zatrudniająca 33 000 pracowników w 700 biurach na całym świecie, obecna w Polsce od 2004 roku poszukuje osoby na stanowisko:

    obszar całej Polski

    Cel Stanowiska:
    Manager Projektu odpowiedzialny będzie za reprezentowanie interesów Klienta – międzynarodowego lidera rynku logistycznego w obszarze opracowania rekomendacji co do lokalizacji, nadzoru nad realizacją harmonogramu prac budowy, adaptacji i aranżacji powierzchni magazynowych na terenie całego kraju. Pracując częściowo stacjonarnie, a częściowo w miejscu realizacji, Manager Projektu zapewni terminową realizację prac, nadzór nad podwykonawcami i kontrolę kosztów inwestycji.

    Idealny kandydat:
    Posiada wcześniejsze doświadczenie w zakresie zarządzania projektami budowlanymi/fit-out, z naciskiem na powierzchnie przemysłowe, magazynowe lub logistyczne. Obejmując stanowisko mobilne, z łatwością opracowuje i realizuje harmonogramy prac, przy czym świetnie odnajduje się w środowisku pracy łączącym oczekiwania klienta korporacyjnego z wyzwaniami sektora budowlanego.

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja prac podwykonawców, w tym firm budowlanych, w oparciu o szczegółowy harmonogram inwestycji;
    • Doradztwo w zakresie lokalizacji kolejnych obiektów; opracowanie rekomendacji, analiz i prezentacji biznesowych;
    • Nadzór nad realizacją budżetu inwestycji, poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztowych;
    • Doradztwo techniczne, wskazywanie najlepszych rozwiązań i praktyk rynkowych;
    • Uczestnictwo w procesach przetargowych, doradztwo w zakresie wyboru podwykonawców, materiałów;

    Oczekiwania:

    • Wyższe wykształcenie techniczne;
    • 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym co najmniej 1 rok w obszarze budowy, aranżacji powierzchni magazynowych lub przemysłowych;
    • Gotowość do pracy mobilnej – około 50% czasu pracy poza siedzibą Savills;
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku biznesowym;
    • Dobra znajomość środowiska MS Office i AutoCAD;

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym zespole wiodącej firmy doradczej przy bliskim wsparciu doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych;
    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i świadczeń pracowniczych;
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

    Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać klikając przycisk do aplikowania.