Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager projektu

  • Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

    Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą dóbr luksusowych, takich jak księgi pamiątkowe, księgi honorowe gości, kalendarze religijne i świeckie, zaproszenia, kartki okolicznościowe, wizytówki, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Tarnów
    Nr ref.: MS/MPDL/04/2015

    Obowiązki:

    • budowa i rozszerzanie bazy potencjalnych Klientów oraz zapewnienie najwyższej jakości współpracy z dotychczasowymi Kontrahentami firmy,
    • współpraca zarówno z sieciami handlowymi, instytucjami, jak i prywatnymi odbiorcami dóbr luksusowych,
    • tworzenie i prezentowanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb Klienta, bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami,
    • rozwinięcie działu sprzedaży internetowej w firmie.

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym,
    • wykształcenie wyższe (artystyczne, architektoniczne lub pokrewne),
    • zainteresowanie dziedziną sztuki,
    • biegła znajomość języka angielskiego,
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
    • wysoka kultura osobista, znajomość zasad savoir vivre,
    • samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki ,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność nawiązania i utrzymania stałych relacji z Klientami,
    • umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedażowych,
    • czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych, również zagranicznych.

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji Kandydata (dodatkowo system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników),
    • samodzielne, ciekawe i pełne wyzwań stanowisko,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • w miarę rozwoju sprzedaży w firmie, awans na stanowisko Dyrektora międzynarodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W razie dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu: 519 688 156, [email protected], osoba kontaktowa: Małgorzata Stawowy.

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

    Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:

    - Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
    - Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
    - Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

    Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą  na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).