Oferta pracy

Manager Projektu w branży wyposażenia wnętrz

MARBET Sp. z o.o.O firmie

MARBET Sp. z o.o.

Chochołowska 28

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • stała współpraca i rozwój asortymentu wyrobów w kanale B2B z dużymi sieciami handlowymi,

  • nadzór nad produktami klientów w całym cyklu życia wyrobów,

  • zbieranie informacji nt. potrzeb klienta i generowanie na ich podstawie pomysłów na nowe wyroby,

  • nadzór nad wycenami wyrobów, analiza ekonomiczna projektów,

  • opracowanie i wykonanie planów rozwoju produktów,

  • wprowadzanie nowych oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących wyrobów, współpraca z projektantami,

  • nadzór nad prowadzonymi projektami – powoływanie zespołów projektowych w wyżej wymienionym zakresie,

  • zarządzanie zespołem osób biorących udział w projekcie,

  • ocena projektów zleconych przez klienta w ścisłej współpracy z działem wdrożeń oraz zespołem projektowym,

  • nadzór nad budżetowaniem oraz raportowanie postępów nowych projektów,

  • udział przy uruchomieniu produkcji nowo wdrażanego wyrobu z uwzględnieniem założeń projektowych - jakości produktu końcowego, kosztów jego wytworzenia, zgodności z przyjętymi normami technologicznymi oraz budżetem projektu,

  • prowadzenie prezentacji i szkoleń na temat prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego,

  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego,

  • doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych lub mebli tapicerowanych),

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem projektowym,

  • umiejętności tworzenia i nadzorowania harmonogramów wdrożenia nowego produktu,

  • komunikatywności, samodzielności, odpowiedzialności, zdolności analitycznych,

  • znajomości struktury kosztów w firmie produkcyjnej,

  • kreatywności, otwartości na zmiany, rzetelności i umiejętności zarządzania projektami,

  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pakiet medyczny,

  • ubezpieczenie grupowe.

MARBET Spółka z o.o. to firma produkcyjna z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli. Większość produktów opartych jest na technologii spienionego polistyrenu, który ma wszechstronne zastosowanie. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich za pomocą przycisku aplikuj w tytule wpisując: Manager Projektu w branży wyposażenia wnętrz.

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy