Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager punktów gastronomicznych

Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy podległych punktów sprzedaży wg standardów sieci

  • Rekrutacja oraz prowadzenie szkoleń stanowiskowych podległego zespołu

  • Rozliczenia kasowe, inwentaryzacja, układanie grafików pracy dla podległego zespołu

  • Kontrola punktów sprzedaży, przeprowadzanie audytów wewnętrznych dotyczących spełniania standardów sieci

  • Kontrola i zapewnienie ciągłości dostaw surowców do poszczególnych punktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku

  • Mobilność - prawo jazdy kat. B (czynne)

  • Pasja do rozwijania ludzi i przekazywania wiedzy

  • Umiejętności zarządzania zespołem pracowników

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy z klientem

  • Zaangażowanie, uśmiech i pozytywne nastawienie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego

  • Szkolenie wdrożeniowe w czasie, którego wszystkiego się nauczysz

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole

  • System motywacyjny i półroczny bonus

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, która przynosi dużo satysfakcji

  • Samochód służbowy

  • Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych w segmencie street food. W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych należących do konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato. Ich liczba cały czas dynamicznie rośnie, a my docieramy do coraz szerszego grona osób zaineresowanych prowadzeniem u nas franczyzy. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz wsparcie przez cały okres współpracy, ponieważ zależy nam na ich zadowoleniu oraz świadczeniu usług wysokiej jakości.