Oferta pracy

Manager Real Estate Support

Action Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Jako Manager Real Estate Support współtworzysz zespół zajmujący się budową sklepów Action, a Twoim bezpośrednim przełożonym jest Acquisition & Construction Manager. Głównym celem Twojej pracy jest wsparcie administracyjno-finansowe całego procesu związanego z pozyskiwaniem oraz wynajmem powierzchni handlowych dla dynamicznie rozwijającej się sieci sklepów Action w Polsce.

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem Real Estate Support

  • wsparcie działu w procesach pozyskiwania lokalizacji i budowy nowych sklepów Action

  • wsparcie działu w koordynacji procesu przygotowywania harmonogramu uruchomienia sklepu

  • przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących prowadzonych działań

  • nadzór nad obiegiem dokumentów w procesach inwestycyjnych

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem i rozliczeniem dokumentów finansowych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego

  • doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w organizacji o dużej skali ekspansji

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie

  • dobrej znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy

  • komunikatywności

  • dokładności, skrupulatności

  • kreatywności i determinacji w realizacji wyznaczonych celów

To oferujemy

  • pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji

  • profesjonalny system szkoleń

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • kompleksowy pakiet opieki medycznej

  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie

  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action

  • dogodna lokalizacja biura w centrum Katowic, w bezpośredniej bliskości dworca głównego PKP

Action Poland Sp. z o.o.

ction to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont z produktami niespożywczymi, w którym zatrudnionych jest już 55 000 pracowników w ponad 1700 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Austrii, a teraz również w Polsce.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu Action. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju Action i doświadczeniach naszych klientów.

Jesteś osobą z inicjatywą, a satysfakcję klientów stawiasz na pierwszym miejscu? Dołącz już dziś do zespołu Action na stanowisku: Manager Real Estate Support.

Przewiń do profilu firmy