Oferta pracy

Manager Regionalny D2D

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sieci sprzedaży D2D na podległym regionie

  • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego

  • Tworzenie własnej bazy Klientów indywidualnych

  • Zarządzanie regionalnym biurem sprzedaży

  • Odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych

  • Nadzór nad dostępnością materiałów marketingowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, oraz budowanie relacji z Klientem

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczne doświadczenie sprzedażowe w rozproszonej strukturze

  • Mocna motywacja do sprzedaży i osiągania celów sprzedażowych swojego zespołu

  • Umiejętność efektywnego pozyskiwania klientów

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (sam decydujesz!)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od realizacji celów (brak górnego limitu)

  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon i iPad

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Wewnętrzne, profesjonalne szkolenia sprzedażowe

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

  • Pełne wsparcie doświadczonego Dyrektora Sprzedaży

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska Sp. z o.o.

Sunday Polska jest jednym z największych liderów rozwoju rynku fotowoltaicznego w Polsce. Już od 6 lat zasilamy energią polskie domy i firmy, a nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują się na ponad 10 000 budynkach.

Dołącz do najbardziej energetycznego teamu i twórz z nami ekologiczny świat przyszłości!

Przewiń do profilu firmy

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!