Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Regionalny ds. sprzedaży i rozwoju

  • Olsztyn, Ełk, Ostróda, Działdowo, Szczytno, Mrągowo, Kętrzyn, Giżycko, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 09.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 13 lat specjalizujemy się w pomocy osobom poszkodowanym w walce o godziwe odszkodowanie. Zdobyte przez ten okres doświadczenie oraz wyspecjalizowany zespół prawny pozwalają nam w sposób profesjonalny i skuteczny zagwarantować uzyskanie na rzecz naszych Klientów możliwie największego zadośćuczynienia i odszkodowania w jak najkrótszym terminie.

    W związku z dalszym rozwojem Kancelarii poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Działdowo, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Szczytno
    Warmińsko-mazurskie
    Opis stanowiska (zakres obowiązków):
    • Budowa zespołu Przedstawicieli Regionalnych (Doradców Klienta)
    • Nadzór nad Przedstawicielami i realizacja planów sprzedaży
    • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń, w oparciu o know-how Kancelarii
    • Wdrażanie indywidualnych systemów motywacyjnych w zespole
    Wymagania:
    • Wykształcenie min. średnie
    • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży
    • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym, lub wysoko rozwinięte predyspozycje w tym kierunku
    • Doświadczenie w branży odszkodowań będzie dodatkowym atutem
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Doskonała organizacja pracy, zaangażowanie i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Absolutne nastawienie na odniesienie sukcesu
    Oferujemy:
    • Bardzo ciekawą, ambitną pracę w czołowej Ogólnopolskiej Kancelarii Dochodzenia Odszkodowań pro juris
    • Bardzo atrakcyjne zarobki, oparte na rozbudowanym systemie prowizyjnym
    • Skuteczny pakiet szkoleń wprowadzających
    • Indywidualną opiekę Dyrektora Generalnego
    • Liczne bonusy dla najlepszych Managerów (m.in.samochód służbowy)
    • Gwarancję uzyskiwania najwyższej prowizji, w związku z polityką Kancelarii opartą na uzyskiwaniu wyłącznie maksymalnych świadczeń odszkodowawczych
    Niniejsza oferta współpracy kierowana jest do osób zdeterminowanych na sukces, którzy swobodnie nawiązują kontakty, mają rozwinięte predyspozycje do rekrutacji i motywacji pracowników zatrudnionych na podstawie umów agencyjnych, i którzy oczekują atrakcyjnych zarobków za dobrze wykonaną pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (RODO), z dnia 10.05.2018r. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej, niż 6 m-cy od daty ich podania. Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Ogólnopolska Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań pro juris sp. z o.o. , podane przez Ciebie dane będą przekazywane na rzecz osób wykonujących czynności rekrutacyjne na rzecz spółki i będą wykorzystywane wyłącznie w procesie rekrutacji.