Ta oferta pracy jest nieaktualna od 205 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager regionalny ds. sprzedaży i rozwoju

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolska Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań pro juris, na rynku odszkodowań działa od ponad 12 lat. Misją Kancelarii jest efektywna pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, polegająca na uzyskaniu na ich rzecz najwyższych możliwych świadczeń odszkodowawczych. W przeciwieństwie do wielu podmiotów konkurencyjnych, nie uznajemy kompromisów i zawsze walczymy do końca, częstokroć znacznie przewyższając kwoty, jakie uzyskuje nasza konkurencja.

    Obecnie, w związku z dalszym rozwojem Kancelarii poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski
    świętokrzyskie

    Opis stanowiska (zakres obowiązków):

    • Tworzenie własnego zespołu ambitnych Przedstawicieli Regionalnych (Doradców Klienta)
    • Nadzór nad Przedstawicielami i realizacja planów sprzedaży
    • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń, w oparciu o know-how Kancelarii
    • Wdrażanie indywidualnych systemów motywacyjnych w swoim zespole

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży
    • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym, lub wysoko rozwinięte predyspozycje w tym kierunku
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Doskonała organizacja pracy, zaangażowanie i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Samodyscyplina i umiejętności skutecznego motywowania zespołu

    Oferujemy:

    • Bardzo ciekawą, ambitną pracę w czołowej ogólnopolskiej kancelarii odszkodowawczej
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, oparte na zrealizowanych celach
    • Szkolenia produktowe, sprzedażowe, motywacyjne, etc.
    • Atrakcyjne bonusy dla aktywnych Managerów (m.in. samochód służbowy, pakiet paliwowy, etc.)
    • Gwarancję uzyskiwania najwyższej, bardzo atrakcyjnej prowizji, w związku z polityką Kancelarii opartą na uzyskiwaniu wyłącznie maksymalnych świadczeń odszkodowawczych
    Niniejsza oferta współpracy kierowana jest do osób zdeterminowanych na sukces, którzy swobodnie nawiązują kontakty, mają rozwinięte predyspozycje do rekrutacji i motywacji pracowników zatrudnionych na podstawie umów agencyjnych, i którzy oczekują atrakcyjnych zarobków za dobrze wykonaną pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, poz.883).