Logo Pracuj.pl

Manager regionalny ds. sprzedaży

EDI-TECH sp. z o.o.O firmie

7 000–12 000
brutto / mies.
  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • rozwój kontaktów z klientami - aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • bieżąca obsługa klientów spółki;
  • sprzedaż asortymentu spółki w powierzonym regionie;
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami na powierzonym terenie;
  • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych;
  • pozyskiwanie informacji na temat potrzeb rynku;
  • doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie produktów z portfolio firmy;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ;
  • znajomość branży przemysłowej;
  • silna orientacja na wynik;
  • otwartość, chęć do podejmowania wyzwań i uczenia się nowych rzeczy;
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania relacji z klientami;
  • umiejętność samodzielnej pracy, planowania i myślenia strategicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/czeskiego/słowackiego/węgierskiego,
  • pasja,

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia –gwarantowana podstawa wynagrodzenia;
  • motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników;
  • autonomia pracy w zakresie planowania i realizacji;
  • niekorporacyjny charakter firmy – duża elastyczność, koncentracja na efektach
  • przyjazne środowisko i dobrą atmosferę pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy telefon, laptop
  • praca hybrydowa lub praca zdalna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

Edi-Tech Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją surowców chemicznych dla przemysłu i produkcją chemii do utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych. Firma świadczy także szereg usług wartości dodanej, takich jak m.in. konfekcjonowanie towarów, produkcja środków chemicznych, utylizacja odpadów, gospodarowanie opakowań zwrotnych oraz wsparcie technologiczne, jakie zapewniają laboratoria aplikacyjno-badawcze.

Manager regionalny ds. sprzedaży, śląskie