Oferta pracy

Manager Regionalny

Dekra w Polsce

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozszerzanie współpracy z obecnymi klientami

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • planowanie i zapewnienie realizacji planowanej sprzedaży

  • analiza i przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji handlowych na podstawie obowiązujących wytycznych i polityk firmy

  • umiejętność oceny potencjału biznesowego klientów i badania ich potrzeb

Podział czasu pracy
50%

sprzedaż, utrzymanie klienta, rozwój biznesu

50%

działania operacyjne

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B/korporacyjnej – min 4 lata

  • umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami

  • znajomość wysokich standardów obsługi klienta

  • umiejętność pełnienia roli doradczej wobec Klientów

  • wysoka umiejętność samoorganizacji pracy własnej i podległego personelu, podejmowania decyzji pod presją czasu

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B1

  • umiejętność posługiwania się systemem CRM oraz pakietem MS office – warunek konieczny

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • ciekawa praca w dynamicznym zespole

  • przyjazna kultura organizacyjna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.

Pracujemy w biurach głównych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz w biurach regionalnych w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy