Oferta pracy

Manager Regionalny

Wakacje.pl

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie działań wspierających realizację celów wyznaczanych dla regionu

  • monitoring przestrzegania standardów i procedur obowiązujących w sieci sprzedaży

  • dbanie o wysoką jakość obsługi klientów w salonach sprzedaży

  • szeroko pojęte wsparcie dla konsultantów i właścicieli

  • rozwijanie sieci poprzez pozyskiwanie nowych salonów franczyzowych oraz relokacje

  • budowanie dobrych i trwałych relacji z franczyzobiorcami

  • współpraca z touroperatorami na poziomie lokalnym

  • opieka nad centralno-wschodnimi regionami polski tj. woj. mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży turystycznej, najlepiej na podobnym stanowisku

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprzedażowe

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność, umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z franczyzobiorcami oraz ich pracownikami

  • umiejętność zarządzania regionem sieci sprzedaży

  • realizowanie założonych dla regionu celów sprzedażowych, marketingowych i jakościowych

  • dyspozycyjność, gotowość do systematycznych wizytacji biur sieci stacjonarnej

  • dbanie o jak najwyższy poziom obsługi klienta według standardów sieci

  • monitorowanie konkurencji i lokalnego rynku turystycznego

  • nienaganna kultura osobista

  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • przejrzysty system premiowy

  • pracę w renomowanej firmie o zasięgu ogólnopolskim

  • wewnętrzne treningi oraz zagraniczne wyjazdy szkoleniowe

  • pełne wdrożenie i wsparcie w codziennej pracy

  • możliwość realizowania ciekawych projektów

  • pracę w zgranym, wspierającym zespole, nieformalną atmosferę

  • samodzielność i możliwość wykazania się inicjatywą

  • możliwość rozwoju oraz swobodę działania

  • umowa o pracę, kontrakt b2b

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja On-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z Managerem i pracownikiem HR

4

Informacja zwrotna

5

Formularze osobowe

6

Podpisanie umowy

7

Welcome Pack

8

Szkolenie/OnBoarding

Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która będzie nadzorowała i opiekowała się powierzonym regionem sprzedaży sieci franczyzowej. Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży turystycznej, świetnie organizujesz pracę własną, negocjowanie masz we krwi, a Klientów stawiasz zawsze na pierwszym miejscu – to szukamy właśnie Ciebie!

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów.

Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI- szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy