Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager regionalny

PUH ŁUKASZ GOLD DRÓB

7 0008 500 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Menadżer Regionalny województwa opolskiego sieci "Kurcze Pieczone"

Główne obowiązki

Na tym stanowisku Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie powierzonych Ci punktów gastronomicznych, zwłaszcza poprzez:

dbanie o standardy obsługi klienta;

motywowanie i rozwój personelu a także rekrutację i wdrażanie nowych osób;

kontrolowanie podległych lokalizacji pod kątem prawidłowego funkcjonowania

Jako Manager bierzesz odpowiedzialność za wynik punktów którymi zarządzasz.

Nasze wymagania

Wymagania

Przygotowaliśmy dla Ciebie wdrożenie na to stanowisko jednak abyś mógł być na nim skuteczny, musisz posiadać poniższe kompetencje:

doświadczenie na stanowisku Managera Regionalnego, najlepiej w branży gastronomicznej;

umiejętność zarządzania pracownikami tak aby lubili swoją pracę i byli skuteczni;

uczciwość, zaangażowanie i motywacja do pracy;

umiejętność planowania i organizacji czasu pracy;

samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;

mile widziana znajomość zasad Sanepid i HACCP;

znajomość pakietu Ms Office;

prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

Oferujemy

Praca z nami to przede wszystkim:

atrakcyjny system wynagrodzeń (system prowizyjno-premiowy);

szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;

niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy;

a zwłaszcza bycie częścią profesjonalnego zespołu nastawionego na rozwój!

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

O nas

Firma P.U.H. Gold Drób jest właścicielem sieci Kurcze Pieczone. Sieć KP to charakterystyczne lokalizacje małej gastronomii, oferujące świeżą i zdrową żywność. Kurcze Pieczone działa na polskim rynku od 1996 roku. Od tamtej pory udało nam się zbudować ogólnopolską sieć punktów małej gastronomii oferujących najwyższej jakości dania z drobiu.