Oferta pracy

Manager regionalny (pd-wsch Polska)

Avenir Medical Poland Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za sprzedaż i realizację wyznaczonych celów w podległym regionie

  • analiza raportów i wskaźników KPI oraz planowanie działań sprzedażowych na ich podstawie

  • przygotowywanie sprawozdań, raportów z pracy podległych salonów sprzedaży

  • monitorowanie wyników sprzedażowych salonów sprzedaży

  • diagnoza potrzeb szkoleniowych pracowników i dbałość o rozwój pracowników, w tym szczególnie podnoszenie umiejętności managerów salonów dotyczących zarządzania sprzedażą i zespołem w podległym salonie

  • coaching, szkolenia pracowników salonów związane z obsługą klientów

  • regularne wizytacje w salonach celem kontroli, monitorowania przestrzegania wewnętrznych procedur firmowych

  • realizacja strategii firmy w podległych salonach sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży optycznej na stanowisku co najmniej kierownika salonu

  • zarządzanie siecią sprzedaży, salonem optycznym

  • predyspozycje do kierowania zespołami pracowników i prowadzenia procesów rekrutacyjnych

  • wysoka orientacja na osiąganie celów sprzedażowych

  • wysoka świadomość kosztowa prowadzenia punktu sprzedaży

  • gotowość do podejmowania wyzwań i przejmowania odpowiedzialności za wyniki pracy w swoim obszarze

  • kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań biznesowych wspierających sprzedaż

  • dobre zrozumienie roli działu sprzedaży w procesie funkcjonowania firmy

  • umiejętności analityczne

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, profesjonalizm i zaangażowanie

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • swoboda w pracy z pakietem narzędzi Google i MS Office

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • przyjazna atmosferę i środowisko pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i nieodpłatnej opieki medycznej

  • specjalne rabaty dla Pracowników na produkty z oferty firmowej

  • możliwość bezpłatnego korzystania z soczewek kontaktowych

  • pracę w nowoczesnym biurze z dala od korków

  • parking rowerowy i dla samochodów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • przyjazna atmosfera

  • PPE

  • nowoczesne biuro

Firma Avenir Medical Poland - właściciel ogólnopolskich sieci salonów optycznych Twoje Soczewki i GAFAS oraz sklepów internetowych www.twojesoczewki.com, www.gafas.pl oraz poszukuje Kandydata na stanowisko: Manager regionalny (pd-wsch Polska).

Przewiń do profilu firmy