Oferta pracy

Manager Regionalny - Region centralno-wschodni

Wakacje.plO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzał/a regionem sieci franczyzowej należącej do Wakacje.pl S.A.

  • realizacja założonych dla regionu celów sprzedażowych, marketingowych, jakościowych i wdrażanie ich na poziomie operacyjnym w podległych salonach

  • systematycznie wizytacje biura sieci franczyzowej według ustalonego harmonogramu

  • nawiązywanie pozytywnych i trwałych relacji z właścicielami salonów oraz ich pracownikami

  • dbanie o jak najwyższy poziom obsługi klienta według ustalonych wytycznych

Nasze wymagania

W codziennej pracy będziesz odpowiedzialny/a za:

Wdrażanie działań wspierających realizację celów wyznaczanych dla regionu.

Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w sieci sprzedaży.

Wysoką jakość obsługi klienta w salonach sprzedaży.

Wparcie i pomoc dla konsultantów i właścicieli.

Prowadzenie rekrutacji pracowników do biur franczyzowych.

Rozwijanie sieci poprzez pozyskiwanie nowych salonów franczyzowych, relokacje.

Współpracę z touroperatorami na poziomie lokalnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja On-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z pracownikiem HR i Managerem

4

Informacja zwrotna

5

Formularze osobowe

6

Podpisanie umowy

7

Welcome Pack

8

Szkolenie/OnBoarding

Wakacje.pl

Szukamy osoby, która będzie nadzorowała i opiekowała się powierzonym regionem sprzedaży sieci franczyzowej.

Jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Travel, świetnie organizujesz pracę własną, negocjowanie masz we krwi, a Klientów stawiasz zawsze na pierwszym miejscu – to szukamy właśnie Ciebie!

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Jesteśmy pierwszym portalem turystycznym w Polsce i jedną z największych firm w branży. W ciągu 22 lat zaufało nam ponad 1 000 000 Polaków. Nasz zespół dba o #ZROZUMIENIE KLIENTA. Stawiamy przed sobą cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI. Szukamy nowych rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding. Dzięki temu przetrwamy każdy kryzys!

Przewiń do profilu firmy