Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Regionalny

POLSKI INSTYTUT ODSZKODOWAŃ sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Praca z ludźmi przynosi Ci satysfakcję? Jesteś otwarty na rozwój?

CHCESZ POMAGAĆ I JEDNOCZEŚNIE ZARABIAĆ ?  APLIKUJ TERAZ !

Nasze wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

samodzielnej organizacji i zarządzania swoim czasem,

umiejętności budowania oraz utrzymywania dobrych relacji z Klientami,

zaangażowania i motywacji ukierunkowanej na cel,

kształtowania dobrego wizerunki spółki,

umiejętności budowania i zarządzania zespołem,

prawa jazdy.

Brak doświadczenia nie jest przeszkodą do podjęcia współpracy.

To oferujemy

OFERUJEMY:

atrakcyjne warunki zatrudnienia;

różne formy umowy o współpracy dostosowane do Twoich możliwości,

jasne zasady rozwoju,

niezbędne narzędzia do pracy,

pakiety szkoleń,

możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odszkodowawczym,

pełne wsparcie zespołu,

pomoc w nawiązaniu kontaktów z Klientami

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH JUŻ DZISIAJ !!!

O nas

Misją Polskiego Instytutu Odszkodowań jest pomoc poszkodowanym i ich rodzinom, którzy ucierpieli z powodu wypadków. Realizujemy ją sumiennie każdego dnia, wykazując się wysoką skutecznością działania całego naszego zespołu prawników oraz ekspertów. Dzięki temu uzyskujemy najwyższe możliwe odszkodowania i zadośćuczynienia dla Klientów.

Polski Instytut Odszkodowań Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie podejmie stałą i długoterminową współpracę.