Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager regionalny

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-01-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AB FOTO Sp. z o.o.

    AB FOTO Sp. z o.o. firma zajmująca się sprzedażą markowego sprzętu fotograficznego i GSM,

    posiadająca salony sprzedaży w największych galeriach handlowych oraz sklep internetowy,

    poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

     Obowiązki:

    • odpowiedzialność za powierzone salony, ich obroty i realizację planów
    • budowanie i motywacja zespołu sprzedawców
    • rekrutacja pracowników do podległych salonów, w tym na stanowiska kierownicze
    • prowadzenie aktywnych działań ukierunkowanych na wzrost sprzedaży w regionie
    • realizacja wyznaczonych celów długoterminowych i zadań bieżących
    • stały nadzór nad przestrzeganiem przez salony obowiązujących procedur i standardów
    • bieżące raportowanie z przebiegu wizyt w podległych salonach do Zarządu firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doskonała znajomość technik sprzedaży i motywowania zespołu
    • efektywne planowanie i realizacja powierzonych zadań
    • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
    • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i przywódczych
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • energia, zdecydowanie i zaangażowanie w powierzone zadania
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • umowę o pracę lub B2B (w zależności od preferencji)
    • narzędzia pracy niezbędne do efektywnej pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku
    • miejsce pracy w pełnym entuzjazmu zespole
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AB FOTO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest AB FOTO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Aleje Jerozolimskie 176. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

    AB FOTO Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleje Jerozolimskie 176, 02-486 Warszawa.

    1. Dane przetwarzane są wyłącznie w celach rekrutacyjnych.
    2. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.
    3. Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż wynikającym z powołanego aktu prawnego jest dobrowolne i opiera się o wyrażoną zgodę.
    4. We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych może Pani/Pan skontaktować się z administratorem lub Inspektorem Danych Osobowych - pisemnie na wskazany powyżej adres korespondencyjny lub mailowo na adres: [email protected]Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.