Logo Pracuj.pl

Manager Regionalny z własną grupą sprzedażową

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

10 000–30 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenie własnej grupy sprzedażowej
  • Rozwój ilościowy i jakościowy grupy Doradców Handlowych
  • Realizacja sprzedaży według założonych celów spółki
  • Kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych przy zbadaniu potrzeb i znalezieniu rozwiązań
  • Monitorowanie trendów na rynku OZE

Podział czasu pracy

60%

Praca z zespołem sprzedaży

20%

Sprzedaż własna

10%

Szkolenia sprzedażowe i produktowe

10%

Integracja

Nasze wymagania

  • Znajomość branży fotowoltaicznej – warunek konieczny
  • Szukamy Managerów z własnym zespołem sprzedażowym!
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycję na rynku – bezpieczeństwo!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie za sprzedaż własną i zespołu
  • Forma współpracy: umowa B2B
  • Umówione spotkania przez Call Center
  • Narzędzia do pracy (telefon, iPad, samochód służbowy, karta paliwowa)
  • Dofinansowanie do Multisportu + pakietu Enel-Med,
  • Zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów
  • Możliwość rozwoju i realnego wpływu na organizację
  • Niezliczone konkursy sprzedażowe wraz z nagrodami😊
  • Wsparcie Działu HR przy rekrutacjach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • ryczałt na paliwo
  • brak dress code’u
  • inicjatywy dobroczynne
  • konkursy sprzedażowe
  • wsparcie działu Contact Center
  • jest normalnie:)

Proces rekrutacji

  • Jeżeli pozytywnie przeszedłeś proces weryfikacji to spodziewaj się od nas telefonu
  • Jeśli przekonasz nas do siebie, umówimy Ciebie na spotkanie z kadrą zarządzającą
  • W kolejnym kroku Dział HR przekaże informację o podjętej decyzji w sprawie zatrudnienia
  • Gratulujemy! dołączyłeś do Mocnej grupy sprzedażowej – teraz rozpoczniemy Onboarding

Sunday Polska Sp. z o.o.

Też uważasz, że warto walczyć o bardziej #eko świat? Przekonaj się, ile możesz zmienić, pracując w Sunday! Efekty naszej pracy cieszą zarówno nas, jak i ponad 22 000 zadowolonych Klientów.

Realizujmy wspólnie wielkie projekty! Dążymy do bycia TOP 1 w branży OZE, w której na ten moment zajmujemy zaszczytne drugie miejsce. W ciągu 6 lat z małej firmy, rozwinęliśmy się do organizacji, liczącej około 500 ekspertów! MOC zielonej energii od Sunday to już ponad 110MW. Słońce jest naszym paliwem.

Za co docenisz naszą firmę? Mamy nadzieję, że pokochasz pracę u nas i poczujesz się jak u siebie. Każdy dzień przepełniony jest z jednej strony profesjonalizmem, z drugiej dobrym humorem. Wierzymy, że razem osiągniemy więcej, dlatego możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera oraz kolegów i koleżanek z zespołu.

Sprawdź nas, bo Sunday daje MOC! Aplikuj!

#WeGivePower

Manager Regionalny z własną grupą sprzedażową, Warszawa