Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Regionu

  • Bielawa, Bogatynia, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oława, Polkowice, Strzegom, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-04-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PDE reprezentuje Grupę Kapitałową Innogy (RWE) jedną z największych firm energetycznych w Europie z 50 mld euro obrotu, obsługującej ponad 6 mln Klientów w Polsce i wytwarzającej więcej prądu niż Polska zużywa. Jesteśmy ekspertami zarówno w kwestiach sprzedażowych jak i energetycznych. Nasz zespół tworzą osoby ambitne, najlepsze w branży, dla których sprzedaż nie ma tajemnic i nie zna granic oraz sprawia niesamowitą dumę i frajdę. Do takich osób kierujemy tę ofertę.

    DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

    MANAGER REGIONU
    Region: dolnośląskie
    PDE województwo/Miasto
    OPIS STANOWISKA:
    • Zarządzanie grupą sprzedażową w zakresie aktywnej sprzedaży
    • Realizacja celów sprzedażowych, rekrutacyjnych i wdrożeniowych
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez najlepszą obsługę Klienta na rynku
    • Ciągłe wyprzedzanie konkurencji poprzez oferowanie Klientowi więcej i lepiej niż konkurenci
    WYMAGANIA:
    • Doświadczenie managerskie poparte sukcesami w strukturach sprzedaży bezpośredniej
    • Silne zdolności przywódcze, znajomość technik motywacyjnych, doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Chęć zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym - sprzedaż musi być twoim żywiołem
    • Chęć uczenia się nowych rzeczy, otwartość, wysoka etyka zawodowa
    • Prawo jazdy kat. B
    OFERUJEMY:
    • Pracę w prestiżowej firmie, w przyszłościowej branży energetycznej
    • Bardzo wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu, ale mamy warunek:
      Aby dla nas pracować musisz chcieć zarabiać minimum 10 000 zł miesięcznie
    • Transparenty i uczciwy system wynagrodzeń promujący najlepszych
    • Kompletne szkolenia produktowe i z najnowszych zaawansowanych technik sprzedażowych.
      Jeśli myślisz, że już dużo wiesz o sprzedaży to u nas zobaczysz o ile jeszcze można poprawić swój warsztat
    • Realne wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej, profesjonalnej kadry managerskiej
    • Najbardziej zaawansowane narzędzia pracy w krajowej energetyce
    • Innowacyjne produkty i usługi dla klientów jakich nie posiada konkurencja
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych firmy
    • Wsparcie dedykowanego Call Center w umawianiu spotkań i Back Office w procesowaniu umów
    • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy
    nasze motto:
    Dla nas liczy się człowiek!

    Jesteś najlepszy w swojej firmie? Chcesz się rozwijać? Chcesz zarabiać więcej? Aplikuj do nas!
    Pamiętaj: Jeśli nie chcesz zarabiać minimum 10 000 zł miesięcznie nie aplikuj do nas!