Oferta pracy

Grupa Powen-Wafapomp SA

Manager Regionu Centrum

Grupa Powen-Wafapomp SA O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 11 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oferty produktowej w ramach Grupy

  • Budowanie rozwiązań systemowych dedykowanych do odpowiednich Inwestorów (znajomość Inwestorów zagranicznych będzie dodatkowym atutem)

  • Wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych i systemowych na poszczególnych rynkach oraz monitorowanie efektów sprzedażowych

  • Analizę dużych projektów energetycznych i petrochemicznych

  • Dobór odpowiednich rozwiązań, weryfikację i analizę otoczenia konkurencyjnego pod kątem oferty produktowej jak również potencjału rozwojowego konkurencji i stosowanych technologii

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami strategicznymi

  • Prowadzenie szkoleń z oferty produktowej dla klientów i pracowników Grupy

  • Inicjowanie i udział w projektach rozwojowych oraz optymalizacyjnych w obszarze technologii zmierzających do poprawy konkurencyjności produktowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (B2B) w branży pompowej lub pokrewnych

  • Doświadczenie w dostawie maszyn i urządzeń dla energetyki/petrochemii/przemysłu lub Inne doświadczenie techniczne w tych branżach (działalność w obszarze Polski Centralnej, Północno-Zachodniej będzie dodatkowym atutem)

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane Mechanika, Budowa Maszyn, Maszyny Przepływowe)

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • Zapał do pracy i wytrwałość

  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • Profesjonalne szkolenia – w tym możliwość spersonalizowanej ścieżki rozwoju

  • Samochód służbowy

Poszukujemy ludzi z pasją do działu sprzedaży!

Jeśli interesuje Cię praca związana z techniką, lubisz codzienny kontakt z klientem oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Grupy Powen-Wafapomp SA.

Istniejemy od ponad 100 lat. Jesteśmy największą polską firmą w sektorze nowoczesnych maszyn wirujących w zakresie pomp i wentylatorów wszechstronnego zastosowania w branży energetycznej, petrochemicznej oraz rafineryjnej. Inwestujemy w rozwój technologiczny i nowoczesne produkty. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży własnych, opatentowanych, unikalnych konstrukcji i technologii. Uczestniczymy i prowadzimy projekty w skali EPC. Współpracujemy z największymi koncernami energetycznymi i petrochemiczno-rafineryjnymi w Polsce i na świecie. Od wielu lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.

Cały proces produkcji odbywa się z udziałem własnej odlewni, we własnych zakładach produkcyjnych gdzie wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, nowoczesne centra obróbcze z maszynami numerycznymi CNC. Posiadamy najnowocześniejsze w kraju Centrum Badawczo-Rozwojowe Pomp. Umożliwia to prowadzenie badań technicznych i gwarancyjnych pomp w zakresie unikalnym w tej części Europy (zasilanie o mocy 5 MW), a także umożliwia badanie i rozwój pomp dla nowych instalacji. Całość produkcji zlokalizowana jest w obszarze historycznego miasta Zabrza w bliskiej lokalizacji największych węzłów komunikacyjnych autostrad A1 i A4 oraz dworca kolejowego.

Produkcja z zakładów w Polsce od wielu lat zaopatruje rynek polski oraz eksportowana jest do kilkunastu krajów świata. W związku ze zdecydowanym rozszerzeniem zakresu proponowanych usług, w tym również w oferowaniu projektów pod klucz poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika/Menagera Regionu, reprezentującego spółkę w rejonie Polski centralnej i północno-zachodniej z możliwością działalności również w innych obszarach.

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Jesteśmy rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jesteś gotów

  • Aktywnie zdobywać klientów w kanale B2B

  • Rozwijać sprzedaż na wyznaczonym regionie

  • Przygotowywać oferty handlowe i prowadzić negocjacje

  • Osiągać sukcesy wytrwałą pracą

Opis stanowiska

Stanowisko Kierownik/Menager Regionu Centrum jest nowotworzonym stanowiskiem w strukturze firmy i dotyczy szerokiej współpracy z Klientem. Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie stały rozwój biznesu w Centralnej oraz Północno Zachodniej Polsce z możliwością działalności również w innych obszarach.