Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Regionu ds. Sieci Pośredników Kredytowych

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 10.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Banking Retail System to dynamicznie rozwijająca się firma integrująca rynek pośrednictwa

    finansowego. Naszą misją jest ułatwianie prowadzenia biznesu firmom zajmującym się pośrednictwem finansowym.

    Chcesz czerpać przyjemność z pracy i rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe? Dołącz do naszego zespołu!

    Mamy przyjaznych ludzi, którzy chętnie wesprą Cię swoją wiedzą i doświadczeniem.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Aktywne rozwój sieci sprzedaży (Pośrednicy Finansowi),
    • Zarządzanie relacjami biznesowymi z Partnerami Biznesowymi,
    • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych/ pośredników finansowych,
    • Przeprowadzanie szkoleń oraz aktywizacja partnerów biznesowych na podległym terenie,
    • Wsparcie w procesie sprzedaży,
    • Realizacja planów sprzedaży,
    • Raportowanie do Dyrektora Makroregionu,
    • Aktywny udział w tworzeniu nowych innowacyjnych rozwiązań na rynku pośrednictwa finansowego,
    • Organizacja regionalnych szkoleń i eventów dla Partnerów Biznesowych

    Wymagania:

    Poszukujemy osób które:

    • Posiadają minimum 1 rok  doświadczenia w zakresie współpracy z pośrednikami finansowymi zdobyte w pracy w Banku lub u operatora finansowego – warunek konieczny
    • Znają lokalny rynek pośredników finansowych, są cenioną marką na rynku pośrednictwa finansowego,
    • Mają wysoko rozwinięte umiejętności  interpersonalne, menedżerskie oraz organizacyjne,
    • Mają determinację i motywację do działania,
    • Gotowość do częstych podróży służbowych w ramach podległego terenu,
    • Posiadają prawo jazdy kat B

    Oferujemy:

    Z naszej strony gwarantujemy Ci:

    • Umowę o pracę z atrakcyjną podstawą wynagrodzenia,
    • System premiowy związany z Twoimi sukcesami (premia zależna od wyniku),
    • Niezbędne narzędzia pracy – auto służbowe,  telefon, komputer
    • Pakiety medyczne i inne benefity

    Banking Retail System