Manager regionu

DRSMILE POLSKA sp. z o.o.

10 00011 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie naszymi obecnymi partnerami na Polskim rynku, ich wyniki, jak i za rozwój nowych partnerstw strategicznych

  • Jesteś osobą odpowiedzialną za współpracujących z nami stomatologów na północy Polski

  • Będziesz definiował i wdrażał nowe strategie i procesy biznesowe - w oparciu o strategię i pozycjonowanie DrSmile

  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój i wdrażanie odpowiednich działań biznesowych, które pomogą osiągnąć cele Twojego zespołu

  • Będziesz częścią zespołu w Berlinie, którego celem jest ogólny rozwój firmy

  • Mając na uwadze ciągłe doskonalenie doświadczeń klienta, będziesz pracować autonomicznie jak i z różnymi działami.

  • Będziesz "servant leaderem" i motywatorem dla naszych polskich partnerów

  • Będziesz dążył do standaryzacji procesów dla naszych dentystycznych partnerów

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś studia w dziedzinie marketing, administracja biznesowa lub podobne

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku o wysokim stopniu odpowiedzialności (najlepiej w branży eventowej, handlowej, sklepowej, marketingowej, modowej lub lifestylowej)

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i zarządzania projektami

  • Silna orientacja na cele, nastawienie na rozwiązywanie problemów, dbałość o szczegóły i talent organizacyjny

  • Doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

To oferujemy

  • Zostaniesz częścią prężnie rozwijającego się startupu w branży medycznej

  • Opcje rabatowe na Twoje osobiste leczenie nakładkami DR SMILE i inne zabiegi stomatologiczne, jak również dodatkowe rabaty dla Rodziny i Przyjaciół

  • Pakiet Prywatnej opieki medycznej

  • Szkolenia - zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, dla zapewnienia ciągłego rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

O nas

DrSmile jest jednym z najszybciej rozwijających się startupów z branży dentystycznej w Europie! Specjalizujemy się w prostowaniu zębów za pomocą innowacyjnej technologii Clear Aligner (przezroczyste nakładki) i dążymy do tego, by stać się pierwszą siecią dentystyczną, którą naprawdę pokochasz!

Dzięki innowacyjnym technologiom druku 3D, zebranej ekspertyzie i sieci lekarzy tworzymy nowatorskie i nowoczesne rozwiązania zapewniające wysokiej jakości usługi stomatologiczne. Chcemy być pierwszą prawdziwie lifestylową marką na rynku stomatologicznym - rynku, który od początku swojego istnienia nie doczekał się prawdziwego przełomu. Stawiamy sobie wysokie cele, jesteśmy głodni sukcesu, a szczęście naszych pacjentów jest naszą codzienną motywacją.

Oferujemy płaską hierarchię, dynamiczne środowisko - nuda nie będzie Ci u nas groziła, wspaniałych współpracowników i możliwość podejmowania różnych wyzwań i doskonałe warunki do nauki.

Ready, Steady, Smile!