Manager Regionu

AlfaCRM.plO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Specjalista

www.AlfaCRM.pl to doskonałe narzędzie wspierające sprzedaż B2B
w małych i średnich firmach

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

HOME OFFICE (PRACA ZDALNA)

Opis stanowiska:

  • Realizacja działań biznesowych w zakresie sprzedaży produktu/usługi www.AlfaCRM.pl
  • W początkowej fazie będziesz realizować kontakty poprzez email/telefon, polegające na rozpoznaniu szans sprzedażowych. Otrzymasz komplet szkoleń jak działać, aby osiągnąć założone cele. Po tym, jak rozwiniesz Twoje umiejętności będziesz również szkolić (online lub u Klienta) przyszłych użytkowników AlfaCRM.pl

WYMAGANIA:

  • minimum rok czasu w sprzedaży B2B
  • znajomość rozwiązań CRM lub ERP
  • umiejętność słuchania
  • dbałość o detale
  • orientacja na cel i wyniki
  • chęć ciągłej nauki nowych rozwiązań
  • zamieszkanie (lokalizacja, gdzie będziesz pracować) w miejscu, w którym prędkość łącza mobile jest min. 8-10 Mbps (sprawdź tu: http://test-lacza.pl/)
  • znajomość środowiska Windows; obsługi programów komputerowych Ms Office (OutLook oraz MS Excel; niezbędna wiedza jak budować Tabele Przestawne, Wyszukaj Pionowo – sprawdzane podczas procesu rekrutacyjnego)

MILE WIDZIANE:

  • język angielski na poziomie B2/C1, dzięki któremu korzystasz z subowania np. Victor Antonio na YT
  • Certyfikat Administratora www.AlfaCRM.pl [zakładka Szkolenia]
  • doświadczenie we wdrażaniu CRM/ERP

OFERUJEMY:

  • pracę zdalną (HOME OFFICE - praca: telefon, email, SKYPE)
  • każdy piątek bez pracy
  • podstawę + prowizje
  • elastyczne godziny (łącznie 8 h w godzinach 6.00-21.00; tylko 10-13 wymagane)
  • podczas okresu próbnego Umowa o Dzieło, docelowo Umowa o Pracę/B2B
  • komplet szkoleń z zakresu działania produktu/usługi AlfaCRM.pl
  • niezbędne narzędzia do pracy (Laptop, Telefon Komórkowy)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy