Oferta pracy

Manager Regionu

E.ON Foton

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem,

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • Podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,

  • Rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • Promowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte sukcesami w kanale sprzedaży B2B oraz B2C

  • Posiadasz wiedzę z zakresu energii odnawialnej lub doświadczenie w branży PV

  • Posiadasz wiedzę na temat motywowania oraz umiejętność wykorzystania jej w praktyce

  • Potrafisz skutecznie zarządzać rozproszonym zespołem sprzedażowym

  • Konsekwentnie dążysz do realizacji celów oraz skutecznie działasz pod presją czasu

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia międzynarodowego koncernu

  • Benefity: opiekę medyczną i kartę MultiSport

  • Świetną atmosferę opartą na partnerskich relacjach

  • Realną możliwość rozwoju - firma się rozwija i my razem z nią

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • Wolne w Dzień Energetyka