Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager Regionu

BIGRAM S.A.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma BIGRAM w ramach rekrutacji w branży klejów dla przemysłu poszukuje kandydata na stanowisko:

Numer ref.: KK/KAM/1020

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • prowadzenie konsultacji i doradztwa technicznego w zakresie aplikacji produktów,
  • współpraca z działami wewnętrznymi oraz klientem w zakresie weryfikacji proponowanych rozwiązań i produktów,
  • przeprowadzanie prób technologicznych u klientów,
  • prowadzenie procesów sprzedażowych (negocjacje, ofertowanie, przygotowywanie umów),
  • nadzór nad realizacją sprzedaży oraz zapewnienie bieżącej obsługi klientów,
  • monitorowanie rynku w zakresie działań konkurencji oraz otoczenia rynkowego.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

  • min. 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży w branży chemicznej,
  • doświadczenie w pracy z klientami B2B z sektora przemysłowego,
  • prawo jazdy kat. B.
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • orientacja na klienta, cele i biznes,
  • komunikatywność, asertywność, wysokie umiejętności organizacji i planowanie pracy,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,

Co możemy Ci zaoferować:

  • pracę w doświadczonym zespole w firmie o globalnym zasięgu,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach merytorycznych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy,
  • rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń
  • dużą samodzielność w zarządzaniu podległym obszarem (Polska Centralna),
  • auto służbowe,
  • pracę w trybie home office.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne