Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Regionu

Fortis Technology Sp. z o.o. Sp. k.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa handlowa Klientów i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B w wyznaczonym regionie (woj. podlaskie, mazowieckie i łódzkie)

  • Bezpośrednia sprzedaż oferowanych produktów Firmy

  • Handlowe i techniczne wsparcie Klienta

  • Realizacja założonych wyników sprzedaży

  • Prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy

  • Bieżące wizytowanie Klientów

  • Monitorowanie rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w realizacji zadań mobilnego handlowca, w samodzielnym planowaniu aktywności i wizyt handlowych

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe

  • Orientacja na Klienta, własna inicjatywa i nastawienie na realizację wyników

  • Dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B- warunek konieczny

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie

  • Wynagrodzenie stałe + premia

  • Pracę w młodym, pozytywnym zespole firmy produkcyjnej, która stawia na jakość i profesjonalizm

  • Ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna

  • Samochód służbowy, laptop. telefon komórkowy